El nostre equip

Formem part d’un grup,

l’Escola Pia de Catalunya

Els escolapis de Sarrià som una de les vint institucions escolars que l’Escola Pia té a Catalunya. Tot conservant la singularitat de cada escola, cerquem una unitat d’estil que ens caracteritza i unes línies comunes de treball que ens ajuden a avançar i a situar-nos millor davant dels reptes educatius.

El nostre equip

L’Escola Pia Sarrià-Calassanç està formada per persones que lideren els equips de professionals del procés d’ensenyament aprenentatge, d’innovació i de gestió escolar.

equip directiu
Filter By

Jose Martín

DIrector Gerent

Marcel Massa

Director financer

Lucía Valentín

Directora pedagògica secundària

Marta Morris

Directora etapa 3-8

Tere Prats

Directora acadèmica ESO

Meritxell Roca

Directora etapa 8-12

Montse Guillem

Cap d’estudis de batxillerat

Sito Camprubí

Cap d’estudis de formació professional

Josefina Jou

Coordinadora de Pastoral
Consell de Direcció (equip directiu ampliat)

Enric Duarte

Director de la secció esportiva i activitats extraescolars

Pilar Buil

Coordinadora de qualitat, menjador escolar i transport escolar

Patricia de Aza

Secretària d'estudis

Encarna Pueyo

Cap de Recursos Humans

Marta Ferrer

Responsable de Relacions Institucionals
EQUIPS EDUCATIUS
EDUCACIÓ INFANTIL (EI)

Cap d’estudis: Marta Morris marta.morris@sarria.epiaedu.cat

Secretària etapa: Natàlia Olano natalia.olano@sarria.epiaedu.cat

EDUCACIÓ PRIMÀRIA (EP)

Directora etapa 8-12: Meritxell Roca

Secretària etapa primària: Carme Fuster

Directora pedagògica secundària: Lucía Valentín 

Directora acadèmica ESO: Tere Prats

Cap d’estudis batxillerat: Montse Guillem

Secretària etapa secundària: Marta Prats

Departament d'orientació escolar (DOE)
Educació Infantil (de P3 a 1r primària) Olga Longarón olga.longaron@sarria.epiaedu.cat
Educació Infantil i primària Logopeda (de P3 a 2n primària) Francesca Torralba francesca.torralba@sarria.epiaedu.cat
Educació Primària (2n a 6è) Eulàlia Castells eulalia.castells@sarria.epiaedu.cat
Educació Secundària Obligatòria (ESO) Carme Serrano carme.serrano@sarria.epiaedu.cat
Batxillerat (Fundació Vidal i Barraquer) Helena Bayo

helena.bayo@sarria.epiaedu.cat

Cicles Formatius (Fundació Vidal i Barraquer) Helena Bayo helena.bayo@sarria.epiaedu.cat
Secció esportiva i activitats extraescolars
Director Enric Duarte enric.duarte@sarria.epiaedu.cat
Secretaria activitats extraescolars Eduard Gascó eduard.gasco@sarria.epiaedu.cat
Oficina d’esports (poliesportiu) Carme Pla carme.pla@sarria.epiaedu.cat
Coordinador Futbol Nico Salas nicolas.salas@sarria.epiaedu.cat
Sala de Fitness Jordi Pla jordi.pla@sarria.epiaedu.cat
Manteniment Vicente León vicente.leon@sarria.epiaedu.cat
Manteniment Cristina Redondo cristina.redondo@sarria.epiaedu.cat
Socorrista-Professor de Natació Oriol Soriano oriol.soriano@sarria.epiaedu.cat
     
mou-te
Coordinadora Josefina Jou moutesarria@sarria.epiaedu.cat
     
     
Please select the id of the revolution slider you created.